Παρασκευή 18 Αυγούστου 2017
Πέμπτη 17 Αυγούστου 2017

Europa League: Μαγεία η Μίλαν, κηδεία για Άγιαξ

Η Μίλαν διέσυρε με 6-0 τη Σκεντίγια και προκρίθηκε από απόψε, ενώ ο Άγιαξ που πέρσι πήγε στον τελικό, έχασε με 1-0 στο Άμστερνταμ από τη Ρόζενμποργκ και απειλείται με πρόωρο αποκλεισμό. Μπαμ και στα Σκόπια με τη νίκη της Βαρντάρ με 2-0 επί της Φενέρ.
EΔΩ όλα τα αποψινά ματς του Europa League

Τρομερό «κάζο» για ΠΑΟ

Κέρδιζε με 2-0 και μέσα σε επτά(!) λεπτά η Μπιλμπάο του γύρισε το ματς σε 2-3 και αφήνει τους "πράσινους" εκτός Ομίλων του Europa League

ΠΑΟΚ - ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ 3-1 (88')

Ο Πρίγιοβιτς γύρισε το ματς στο 77' και έκανε στο 88' το 3-1- Ισοφάρισε στο 38' ο Μάτος για τον ΠΑΟΚ - Με πέναλτι το οποίο έγινε μετά από τραγικά και συνεχόμενα λάθη της άμυνας του ΠΑΟΚ οι Σουηδοί άνοιξαν το σκορ

Τετάρτη 16 Αυγούστου 2017
Τρίτη 15 Αυγούστου 2017
Παρασκευή 11 Αυγούστου 2017

Έτσι δέχτηκε το γκολ η Μπριζ (VIDEO)

Η αντίπαλος της ΑΕΚ έκανε το 2-0, στην έδρα της Ζούλτε Βάρεγκεμ, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Φόσεν, στο 48', αλλά πέντε λεπτά αργότερα δέχτηκε γκολ από τον Λέγια Ισέκα